Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/clients/client8/web11/web/wp-includes/post-template.php on line 284

Łazienka w drewnie

Podczas pracy nad projektem łazienki Właściciele wskazali, że ich priorytetem jest, aby pomieszczenie to było jasne i przestronne, a także aby rzeczy, z których nie korzystają na co dzień zostały „ukryte”.

Mając na względzie powyższe założenia, za cel obrałyśmy zaprojektowanie przestrzeni pełnej schowków oraz wygospodarowanie miejsca, gdzie można „ukryć” pralkę z koszem na bieliznę, w taki sposób, aby zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia oraz zachować wrażenie jego przestronności.

Minimalistyczne kolory pierwotnie wybrane przez Właścicieli, tj. szary i biały, okazały się zbyt zimne, wobec czego łazienka została wizualnie ocieplona płytkami imitującymi drewniane deski. Zostały one położone zarówno na podłodze, jak i na ścianie przy prysznicu. Doświetlone LED’ami, umieszczonymi tuż przy ścianie, dają niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Leave a Comment